Napište nám

Úvodní strana Aktuality Osadní výbor Budova Fotogalerie Odkazy Diskuze

Aktuality

Odpověď na požadavky OV ze dne 8.12.2021

Zápis ze setkání OV dne 8.12.2021

Kontejnery u MŠ na ul. Příborská

Zápis ze setkání OV dne 10.11.2021

Kontakty na správce daní z nemovitosti

Vážení občané Zelinkovic a Lysůvek,

kdo měl v letošním roce jakoukoliv změnu nemovitostí – daroval, byl obdarován, koupil, prodal, zdědil a nebo u něj katastr nemovitostí na jaře dělali revizi katastru Lysůvky, (chodilo se na hřiště do budovy za pracovnicemi katastrálního úřadu nebo jste si domlouvali schůzky individuálně) nezapomeňte udělat změnu na dani z nemovitých věcí na r. 2022.

Pokud můžete, obracejte se klidně již od listopadu 2021 na své správce daně (je to podle začátečního písmene Vašeho příjmení – tabulka níže) buď telefonicky nebo mailem, oni Vás budou instruovat jak podat, kdy se dostavit na FÚ a pod. Termín pro podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí končí 31.01.2022.

NEBOJTE SE, NA FÚ BY MĚLI BÝT VSTŘÍCNÍ, A POKUD TO JEN PŮJDE, POMOHOU S VYPLNĚNÍM

FYZICKÉ OSOBY SPRÁVCE DANĚ TELEFON E-MAIL

E, É, S, W Adamcová Kamila, Bc., DiS. 558 605 322 Kamila.Adamcova@fs.mfcr.cz

K - Kou, L- Lh, Ľ, Ł, Ř Dudková Marie, Bc. 558 605 306 Marie.Dudkova@fs.mfcr.cz

M Fišerová Šárka 558 605 348 Sarka.Fiserova@fs.mfcr.cz

Gold - Gž, T, Ť Golová Jana, Ing. 558 605 304 Jana.Golova@fs.mfcr.cz

P, Q Kočišová Hana 558 605 308 Hana.Kocisova@fs.mfcr.cz

B, Li - Lž, U, Ú Kutíková Soňa 558 605 397 Sona.Kutikova@fs.mfcr.cz

C, G - Golč, V Motyková Jana 558 605 307 Jana.Motykova@fs.mfcr.cz

Kov - Kž, Y, Z Paciorková Irena 558 605 323 Irena.Paciorkova@fs.mfcr.cz

Č, O, Ö, Š, Ž Pořísková Blanka 558 605 309 Blanka.Poriskova@fs.mfcr.cz

A, J, R Ježová Lenka, Ing. 558 605 396 Lenka.Jezova2@fs.mfcr.cz

D, Ď Skokanová Marie 558 605 315 Marie.Skokanova@fs.mfcr.cz

F, N Šulák Ivo, Bc. 558 605 311 Ivo.Sulak@fs.mfcr.cz

H, CH, I Zemaníková Pavla, Ing. 558 605 393 Pavla.Zemanikova@fs.mfcr.cz

Zápis z mimořádné schůzky osadních výborů 23.9.2021

Odpověď na dotaz OV ze dne 20.4.2021 (cesta Hraniční, kanalizace)

Zápis ze setkání OV dne 7.6.2021

Zápis ze setkání OV dne 20.4.2021

Oznámení o vyhlášení revize katastru nemovitostí

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Copyright ©2012-2020 Osadní výbor Zelinkovice a Lysůvky.
Všechna práva vyhrazena.